• odra.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna2.jpg
  • czerna1.jpg
Start
sobota, 28 marca 2020
OSP BRZEG GŁOGOWSKI Z NOWYM SPRZĘTEM Drukuj
poniedziałek, 18 listopada 2019
Jednostka OSP Brzeg Głogowski została doposażona w nowy sprzęt, tj.: Motopompa PH2400 wraz z osprzętem. Zakup był możliwy dzięki pozyskanym środkom z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu "Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2019".

Wyposażenie jednostki OSP Brzeg Głogowski w nowoczesny sprzęt ratownictwa znacznie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa publicznego. Druhowie dzięki zakupionemu wyposażeniu będą mogli skutecznie, profesjonalnie i co najważniejsze bezpiecznie przeprowadzać działania ratownicze, umożliwi ona szybsze, a przez to skuteczniejsze podejmowanie akcji ratowniczych polegające na usunięciu m.in. skutków powodzi na zalanych obszarach – piwnicach, garażach, obiektach budowlanych czy placach budowy. Szybka reakcja jednostki strażackiej pozwoli zmniejszyć szkody, które wywołałaby woda i wilgoć.

Wartość całego projektu to kwota blisko 15.000,00 zł, 
z czego kwota dotacji to kwota 10.000,00 zł.

Projekt współfinansowany ze środków pochodzących z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu pn.: ”Poprawa bezpieczeństwa w Województwie Dolnośląskim w roku 2019″.

alt     alt
 
Top! Do góry